Plastik Su Deposu

Petkim “mükemmellik” yolculuğuna devam etmektedir..
Türkiye´de petrokimya sanayinin kurulması fikri I. Beş Yıllık Plan döneminin başlangıcı olan 1962 yılında benimsenmiş, yapılan etüt ve araştırmalar sonucunda Petkim Petrokimya A.Ş. 03.04.1965 tarihinde TPAO öncülüğünde kurulmuştur.

Petkim, Yarımca Kompleksi´nde 1970 yılında, önce 5 fabrikayı İşletmeye açmış daha sonraları da diğer fabrikalar bunu takip etmiştir. III. Beş Yıllık Kalkınma Planı döneminde Petkim´in ikinci kompleksinin Aliağa´da kurulması kararlaştırılmıştır. Aliağa Kompleksi, en ileri teknolojiler ve optimum kapasitelere sahip olarak kurulmuş ve 1985 yılında işletmeye alınmıştır.Türkiye´de petrokimyasal ürünlerin, özellikle termoplastikler’in talep artış hızı Dünya ortalamasının en az iki katıdır. Plastik talebindeki artış hızının GSMH artış hızına oranı Dünya ortalamasının çok üzerindedir.

Plastik su deposu ürünlerinde, polietilen hammadesi fiyatlarına temelde bağlı olarak, günlük fiyat almak en doğru seçenektir.Pekim gibi dev bir kuruluşumuzun ülkemizin bu alandaki hammadde ihtiyacının %20 sağlayabildiği düşünüldüğünde, ithalat dolayısı ile döviz ile alınan hammadde fiyatlarda değişkenliğe sebebiyet vermektedir.Her boy ve ölçüde Plastik su deposu ve polietilen silo fiyatları için bizi 0.532.251 6168 nolu telefonumuzdan arayarak en kaliteli malzemenin, en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Polietilen hammadde kullanılarak, özel tasarım kalıplarımız ile, rotasyon makinelerinde imalatı yaptığımız 20.000 litre hacime sahip dikey plastik su deposu fiyatımız, temmuz ayı 2018 fiyatı 5.000 tl .dır.Daha önceki bölümdede açıkladığımız biçimde polietilen hammaddenin büyük bir kısmı ithal edildiğinden, döviz kuruna bağlı fiyat değişikleleri yaşanabilmektedir.İhtiyacınız olan kapasite ve modeldeki güncel fiyatlarımız için bizi0.532.251 6168 nolu telefon hattımızdan arayabilirsiniz.

Plastik su deposu dikey model, 10.000 litre kapasiteli ürünümüzün temmuz 2018 fiyatı 2.500 tl.dir. 

KAPAT